O nas

Hurtownia wyrobów tytoniowych TEKS S.A. prowadzi działalność od stycznia 1990 roku. Głównymi udziałowcami Spółki są mieszkańcy Radomia. Podstawową działalnością firmy jest handel hurtowy i detaliczny wyrobami tytoniowymi, i artykułami szybko zbywalnymi w tym kartami pre-paid, biletami MZDiK, art. higienicznymi itp.

      W związku z dużym zainteresowaniem klientów sprzedażą wysyłkową, informujemy o ponownym uruchomieniu przez naszą firmę sklepu internetowego www.markowecygara.pl. oraz przedstawiamy www.markowecygara.pl w nowej odsłonie.

      W sklepie www.markowecygara.pl już można zakupić: cygaracygaretkitytoń papierosowy i fajkowyfajki i akcesoria tytoniowe.

      Bazując na naszym ponad 25 letnim doświadczeniu gwarantujemy dobry, markowy towar w atrakcyjnych cenach. Realizując wysyłkę będziemy dokładali wszelkich starań, aby zakupione artykuły tytoniowe, szczególnie cygara były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu do Państwa.

      Z czasem sukcesywnie planujemy powiększać asortyment dostępny w naszym sklepie.

     Współpracujemy ze znanymi w Polsce producentami tytoniowymi oraz importerami. Gwarantujemy w ten sposób najwyższą jakość i pewność wyrobów klientom naszej hurtowni.

     Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję naszych wyrobów zarówno w Radomiu jak i jego bliższych i dalszych okolicach. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę oraz dostawy do klienta na zamówienie.

     Nasi przedstawiciele handlowi na terenie Radomia gwarantują solidne i szybkie dostawy zamówionych towarów jeszcze tego samego dnia nie pobierając przy dostawie dodatkowych opłat za przewóz towaru. Naszym mottem jest czynienie handlu jeszcze przyjemniejszym.

     Zapraszamy również do zakupów w naszej siedzibie, gdzie w miłej atmosferze nasi klienci mają możliwość bezpośredniej rozmowy z nami oraz fizycznej prezentacji kupowanych towarów.

       —
      Piotr Leszczyński
      Prezes Zarządu     PHPU TEKS SA
     26-600 Radom, ul. Biznesowa 8
     tel. +48 48 3652507
     NIP 796-003-56-10 | REGON 005108067 | KRS 0000061035